Kurzy Boj na nože Boj ve vozidle Boj z blízka Kurz boje teleskopickým obuškem MMA Fighting Sebeobrana proti noži a střelné zbrani 1x1px

Boj ve vozidle

Velké množství různých přepadení a útoků se stavá v osobním motorovém vozidle, kdy dojde buď k napadení profesionálního řidiče, který ve svém vozidle převáží cizí osoby o kterých zpravidla nic neví (např. taxislužba, řidič různých SOS drinků, atd.) nebo často i k opačné situaci, kdy může být napadený spolujezdec (např. „stopařka“), přičemž se vždy jedná o překvapivé a nečekané útoky. Smyslem kurzu je seznámit se s nejčastějšími druhy útoků a napadení ve vozidle a naučit se bránit proti těmto útokům, ke kterým dojde v prostorách osobního vozidla. Kurz obsahuje obranné techniky proti různým druhům útokům jako je škrcení, údery, napadení nožem, hrozba střelnou zbraní, škrcení strunou atd.

 

Pro koho je kurz určen

Tento kurz reálné sebeobrany je vhodný pro všechny (ženy, muže), kteří se chtějí naučit bránit proti útokům nožem a proti střelné zbrani. Kurz je vhodný pro lidi i bez předchozích zkušeností bojového umění !!!!

Ostatní informace

Délka kurzu 1 den. Počet instruktorů 2.

1x1px